دپارتمان‌ها

شرکت دایا سرور با ساختار مدیریت متمرکز دارای شش دپارتمان فروش و بازاریابی، فنی و مهندسی، برنامه ریزی و توسعه،  بازرگانی، حقوقی و قراردادها، مالی و اداری می باشد. هر یک از این دپارتمان ها باتوجه به شعار همگام و همراه مشتری در جهت رشد و توسعه شرکت فعالیت دارند و لزوم ارتباط مستمر آنها با مشتریان در راستای تکریم ارباب رجوع بدیهی و انکار ناپذیر است. در حقیقت، به هنگام ارتباط با مشتری و پاسخگویی به نیاز های متقاضی، تشکیل گروههای کاری که متشکل از نیروهای منتخب کلیه واحدها می باشد، انجام می شود و بدین ترتیب موارد رسیدگی و پاسخگویی می شوند و همکاری و مشورت در انجام امور مشتری اساس کار شرکت است.

دپارتمان فروش و بازاریابی

مجموعه فروش شرکت دایا سرور شامل مدیریت فروش، کارشناسان فروش است. کارشناسان در واحد فروش، با مشاوره و همفکری در انتخاب سخت افزار موردنیاز، مشتریان را یاری می دهند. اساس کار این مجموعه مشتری مداری و تعامل صادقانه است و با تکیه بر ابزارهای نوین اقدام به ارتباط موثر با مشتریان خود می نمایند.

دپارتمان  طراحی و فنی مهندسی

شرکت دایا سرور توانسته با درک نیاز مشتریان و شناخت تکنولوژی های جدید، با ارائه بهترین راهکار ها و صرف کمترین هزینه وزمان بر طبق استانداردهای بین المللی( ITIL)، در اجرای پروژه به مشتریان یاری دهد.
این واحد به منظور جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات پس از فروش بعد از اتمام عملیات پیاده سازی، اقدام به نصب و راه اندازی پروژه می کند و کلیه فعالیت های مهندسی در همه زمینه ها با اعمال دانش و تخصص مدیریت پروژه انجام می پذیرد و تحت کنترل قرار دارد.

دپارتمان برنامه ریزی و توسعه

افزایش توان رقابتی در داخل و خارج از کشور و افزایش بهره وری فعالیت های انسانی موجب شده است تا شرکت برای انجام تحقیقات و ایجاد نوآوری های تکنولوژیک، این واحد را راه اندازی نمایند. انجام تحقیقات با هدف شناخت نیازهای شبکه های گسترده و تکمیل ساختارهای هیبریدی و ارائه بهترین خدمات صورت می گیرد.
هم چنین واحد آموزش با توجه به لزوم دانش تامین ، نصب ، راه اندازی، کاربری و راهبری تجهیزات وابزارهای وابسته برآن شد که با برگزاری سمینارهای تخصصی و نشست های علمی با کمک اساتید مجرب و با سابقه علمی و عملی گامی موثر در جهت توسعه و رشد علمی مشتریان در خصوص انتخاب بهترین محصول متناسب با نیاز آن سازمان ها به ارمغان آورد.
با توجه به سابقه درخشان شرکت در حوزه تامین، نصب و راه اندازی تجهیزات اصلی سرور، ذخیره ساز، رک و متعلقات و با معرفی این دسته محصولات و شناسایی اصالت تجهیزات به متقاضیان و مشتریان این حوزه کمک و یاری دهد.

فعالیت های دپارتمان برنامه ریزی و توسعه :

– توسعه سبد کالا و متناسب با نیاز مشتریان
– بهبود عملکرد فرایندهای بین دپارتمان ها، ارزیابی کیفیت ارائه خدمات به مشتریان
– تحقیق و بومی سازی محصولات جدید حوزه دیتاسنتر و معرفی کاربردی آنها
– برگزاری سمینارهای تخصصی کارگاه های عملی در خصوص آشنایی مشتریان و انتخاب آگاهانه
– اصل اساسی واحد برنامه ریزی و توسعه یک چارچوب سیستماتیک است که تاثیر مستقیم بر نوآوری، بهره وری کیفیت، و عوامل دیگری در افزایش توان رقابتی سازمان دارد.

دپارتمان بازرگانی

این واحد متصدی خرید خارجی، ارزیابی اقتصادی فرصت های سرمایه گذاری و طرح های توسعه و همچنین گسترش روابط تجاری بین المللی می باشد. تامین تجهیزات، نیازمند فرایند خارجی از مبدا تا مقصد بوده که در واحد بازرگانی شرکت صورت می پذیرد. تهیه کالای اورجینال و با کیفیت، حمل کالا در سریعترین زمان ممکن و ارائه کالا با بهترین قیمت از ویژگیهای واحد بازرگانی شرکت می باشد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا
بستن