استفاده از تجهیزاتی که بتواند در کنار سرعت زیاد، امنیت اطلاعات را نیز تضمین کند از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوری که شاید به خطر افتادن این اطلاعات باعث ضرر های جبران ناپذیری برای مجموعه شود.
از این رو شرکت HPE به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های جهان در مهندسی، طراحی و ساخت تجهیزات شبکه ، ذخیره سازی و سرور در دنیا شناخته شده است. این شرکت با طراحی طیف وسیعی از تجهیزات شبکه توانسته در افزایش سرعت انتقال داده ها با بالاترین ضریب امنیت کمک شایانی به مدیران آی تی در دسته بندی و استفاده از اطلاعات بکند.

hpe building scaled

از پر فروش ترین و مهمترین تولیدات این شرکت می توان به سرورهای اچ پی اشاره کرد که به طور گسترده در کشورهای مختلف دنیا از جمله ایران مورد استفاده قرار می گیرد. سرور HP به دلیل استفاده از تکنولوژی های به روز در کنار راهکار های منحصر به فرد شرکت HPE در مدیریت اطلاعات توانسته بیشترین سهم بازار را در بین رقبا به خود اختصاص دهد. این شرکت محصولات زیادی را در حوزه ذخیره سازی اطلاعات Storage، سرورهای کامپیوتری و تجهیزات شبکه HPE Network طراحی و تولید کرده است که تنوع بالای آن، انتخاب را بسته به نیاز خاص هر کاربر برای مدیران آی تی آسان تر کرده است.

از دیگر نکاتی که باعث تمایز محصولات شرکت HPE نسبت به سایر رقبا شده این است که معمولا سرورهای HPE از منظر کارایی و قیمت در مجموع گزینه ی مناسب تری برای خرید سرور توسط کاربران است به طوری که با مقایسه قیمت سرور HP با سایر رقبا و در نظر گرفتن قابلیت ها و توان سخت افزاری با سایر رقبا این امر نمایان می شود که HPE توانسته بهترین خدمات را در کنار قیمتی رقابتی در اختیار کاربران قرار دهد تا استفاده کنندگان از تجهیزات این شرکت بتوانند نیازهای تحت شبکه خود را با اطمینان و سرعت بیشتر پاسخ دهند.

کاربرانی که از سخت افزارهای تولید شده کمپانی HPE استفاده می کنند این امکان را دارند تا ضمن بررسی و مدیریت سرور خود از راه دور از طریق سیستم مدیریتی iLO ، از راهکارهای نرم افزاری شرکت HPE در حوزه شبکه بهره مند شوند تا با به روز ترین تکنولوژی ها بتوانند خدمات مربوط به آی تی را انجام دهند.

چند مورد از دلایل برتری سرورهای HP به سرورهای سایر برندها:

خرید سرور HPE :

شرکت دایاسرور از سال 1383، فعالیت خود را با عرضه سرورها و تجهیزات قدرتمند HP آغاز نموده و در حال حاظر دارای یکی از کاملترین مجموعه تجهیزات سرور و ذخیره ساز HP و EMC و متعلقات آن می باشد.
شما میتوانید در صورت نیاز به خرید سرور و ذخیره ساز ، مشاوره رایگان ، طراحی و نصب و راه اندازی محصولات اورجینال HPE و EMC ، همچنین مشاوره و تامین بهترین زیرساخت های سخت افزاری (…,Rack، Server Storage, Synergy, 3PAR, Switch ) برای اتاق سرور، با مشاوران ما در بخش فروش سرور (تلفن 88500466) متناسب با نیاز سازمان خود تماس حاصل فرمایید.

دایاسرور، تخصصی ترین مرکز فروش و پشتیبانی محصولات HPE و EMC

Untitled