دپارتمان های دایاسرور

شرکت دایا سرور با ساختار مدیریت متمرکز دارای شش دپارتمان فروش و بازاریابی، فنی و مهندسی، برنامه ریزی و توسعه،  بازرگانی، حقوقی و قراردادها، مالی و اداری می‌باشد. هر یک از این دپارتمان ها باتوجه به شعار همگام و همراه با مشتری در جهت رشد و توسعه شرکت فعالیت دارند و لزوم ارتباط مستمر آنها با مشتریان در راستای تکریم ارباب رجوع بدیهی و انکار ناپذیر است. در حقیقت، به هنگام ارتباط با مشتری و پاسخگویی به نیاز های متقاضی، تشکیل گروههای کاری که متشکل از نیروهای منتخب کلیه واحدها می باشد، انجام می شود و بدین ترتیب موارد رسیدگی و پاسخگویی می شوند و همکاری و مشورت در انجام امور مشتریان اساس کار شرکت است.

دپارتمان فروش و بازاریابی

کارشناسان واحد فروش، با تکیه بر دانش فنی همواره بهترین پیشنهاد را با توجه به هزینه و کیفیت مناسب با نیاز هر پروژه، مشتریان را یاری می دهند. کارشناسان این مجموعه با مشتری مداری و تعامل صادقانه و با تکیه بر ابزارهای نوین اقدام به ارتباط موثر با مشتریان خود می نمایند.

دپارتمان  طراحی و فنی مهندسی

شرکت دایا سرور توانسته با درک نیاز مشتریان و شناخت تکنولوژی های جدید، با ارائه بهترین راهکار ها و صرف کمترین هزینه و زمان بر طبق استانداردهای بین المللی (ITIL)، در اجرای پروژه به مشتریان یاری دهد.

این واحد کلیه فعالیت های مهندسی با تکیه بر دانش و تخصص، پس از نصب و راه اندازی پروژه و پیاده سازی معماری فنی و ارائه خدمات پس از فروش می‌نماید.

دپارتمان برنامه ریزی و توسعه

 این دپارتمان با هدف تحقیق و توسعه نوآوری‌های تکنولوژیک، و طراحی برنامه‌های راهبردی در خصوص شناخت نیازهای مشتریان و بومی سازی محصولات حوزه فناوری‌های نوین ارائه بهترین خدمات ایجاد گردید.
این واحد با آموزش کاربری و راهبری تجهیزات وابزارهای وابسته برآن شد که با برگزاری سمینارهای تخصصی و نشست های علمی با کمک اساتید مجرب و با سابقه علمی و عملی گامی موثر در جهت توسعه و رشد علمی مشتریان بردارد.
با معرفی محصولات جدید و آشنایی با اصالت محصولات به متقاضیان و مشتریان خود در این حوزه کمک و یاری دهد.

فعالیت های دپارتمان برنامه ریزی و توسعه

– توسعه سبد کالا و متناسب با نیاز مشتریان
– بهبود عملکرد فرایندهای بین دپارتمان ها، ارزیابی کیفیت ارائه خدمات به مشتریان
– تحقیق و بومی سازی محصولات جدید حوزه دیتاسنتر و معرفی کاربردی آنها
– برگزاری سمینارهای تخصصی کارگاه های عملی در خصوص آشنایی مشتریان و انتخاب آگاهانه
– اصل اساسی واحد برنامه ریزی و توسعه یک چارچوب سیستماتیک است که تاثیر مستقیم بر نوآوری، بهره وری کیفیت، و عوامل دیگری در افزایش توان رقابتی سازمان دارد.

دپارتمان بازرگانی

این دپارتمان متصدی خرید خارجی و گسترش روابط تجاری با تولیدکنندگان محصولات و عاملین فروش اصلی می باشد. این امر با توجه به تحریم‌ها با مشکلات عدیده همراه می‌باشد که کارشناسان این مجموعه با زیرکی و هوشمندی اقدام به تامین تجهیزات مینماید.

تامین کالای اورجینال و با کیفیت، حمل کالا در سریعترین زمان ممکن و ارائه کالا با بهترین قیمت از ویژگیهای این واحد می باشد.