SSD جدید سامسونگ، 2 ثانیه‌ای یک فایل 4 گیگابایتی را بابجا می‌کند

درایو SSD سامسونگ T9 با سرعت انتقال اطلاعات 2000 مگابایت بر ثانیه‌ای به‌تازگی معرفی شده که از فناوری USB 3.2 Gen 2×2 استفاده می‌کند.
این نخستین‌باری است که این غول فناوری کره جنوبی از رابط USB 3.2 Gen 2×2 استفاده می‌کند.

SSD جدید سامسونگ، 2 ثانیه‌ای یک فایل 4 گیگابایتی را بابجا می‌کند

معرفی درایو SSD قابل حمل سامسونگ T9

درایو Samsung Portable SSD T9 سرعت خواندن و نوشتن خود را نسبت به نسل قبلی، یعنی T7 دو برابر کرده است و حالا می‌تواند در عرض دو ثانیه یک فایل 4 گیگابایتی را جابه‌جا کند.
سامسونگ برای حفظ سرعت این درایو از فناوری Dynamic Thermal Guard استفاده کرده است که از کاهش سرعت به‌خاطر مشکلات گرمایی جلوگیری می‌کند. البته این فناوری تنها در جابه‌جایی‌های طولانی اطلاعات که ممکن است گرما ایجاد کند، فعال می‌شود.

SSD جدید سامسونگ، 2 ثانیه‌ای یک فایل 4 گیگابایتی را بابجا می‌کنددرایو T9 سامسونگ در سه ظرفیت 1، 2 و 4 ترابایتی عرضه می‌شود. هر سه نسخه ابعاد فیزیکی یکسان 88 در 60 در 14 میلی‌متری دارند و وزنشان 122 گرم است. بخش بیرونی این محصول با یک الگوی خاص که حس پارچه‌ای دارد، پوشانده شده است. همین بافت باعث می‌شود این دستگاه توان ایستادگی در برابر سقوط از فاصله 3 متری را داشته باشد.

 

درایو SSD جدید سامسونگ می‌تواند در دماهای بین 0 تا 60 درجه سلسیوس کار کند. این دستگاه همچنین از رمزگذاری سخت‌افزاری AES 256-bit بهره می‌برد. غول فناوری کره جنوبی یک نرم‌افزار مخصوص موسوم به Samsung Magician 8.0 را هم همراه این درایو عرضه می‌کند.

SSD جدید سامسونگ، 2 ثانیه‌ای یک فایل 4 گیگابایتی را بابجا می‌کند
در جعبه درایو Samsung Portable T9 دو کابل قرار گرفته که یکی از آن‌ها USB-C به USB-C و دیگری USB-A به USB-C است. بنابراین با کابل اول حتی می‌توانید به گوشی‌های هوشمند نظیر آیفون‌های جدید وصل شوید.

درایو سامسونگ پرتیبل T9 از امروز وارد بازار می‌شود. قیمت این محصول برای مدل 1 ترابایتی 140 دلار، برای مدل 2 ترابایتی 240 دلار و برای مدل 3 ترابایتی 440 دلار است.

دایاسرور، تخصصی ترین مرکز فروش و پشتیبانی محصولات HPE و EMC

Untitled