هوش مصنوعی در سرویس‌های مختلف مایکروسافت

این‌ روزها تقریباً همه‌جا از ChatGPT صحبت می‌شود؛

چت‌بات مبتنی بر هوش مصنوعی ChatGPT چیست ؟

چت‌بات مبتنی‌بر هوش مصنوعی ظاهراً نابغه‌ای که در کمتر از چند ثانیه، تقریباً به هر سؤالی جواب می‌دهد و تمام درخواست‌های شما را به‌طرز شگفت‌انگیزی اجرا می‌کند؛
همانطور که قبلا گفته شد ChatGPT یک نمونه اولیه از چت‌بات دیالوگ‌ محور مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌تواند زبان طبیعی انسان را متوجه شود و متون نوشتاری بسیار دقیقی مشابه انسان تولید کند.

طبق گزارشی که چند وقت پیش منتشر شد، مایکروسافت درحال آزمایش مدل‌های GPT در اوت‌لوک است تا عملکرد جستجوی آن را بهبود دهد و همچنین ویژگی‌هایی مانند پاسخ به ایمیل‌ها را به آن اضافه کند.

براساس بررسی‌های به‌دست آمده، مدل‌های GPT در Outlook برای بهبود نتایج جستجو، همراه با ویژگی‌هایی مانند پیشنهاد پاسخ به ایمیل‌ها و یکپارچه‌سازی اسناد Word برای بهبود نوشتن، آزمایش می‌شوند. مایکروسافت یک هفته پیش، از تجربه هوش مصنوعی مولد جدیدی در Microsoft Viva Sales خبر داد. این سرویس از سرویس Azure OpenAI و GPT برای ایجاد ایمیل‌های فروش استفاده می‌کند و شبیه به برخی از ویژگی‌هایی است که مایکروسافت در Outlook آزمایش کرده است.

مایکروسافت احتمالاً به‌زودی برنامه‌های آفیس را به هوش مصنوعی مشابه ChatGPT مجهز می‌کند

تغییرات bing مایکروسافت پس از ادغام با ChatGPT

با استفاده از فناوری ChatGPT بینگ (bing) می‌تواند به جای پیوند دادن نتایج به اطلاعات موجود در وب، پاسخ‌های انسانی بیشتری به سوالات ارائه دهد. هم گوگل و هم بینگ در حال حاضر اطلاعات مرتبطی را از پیوندها در بخش بالایی بسیاری از صفحات جستارهای جستجو نشان می‌دهند، اما پانل‌های نتایج Google به ویژه هنگامی که صحبت از جستجوی اطلاعات درباره افراد، مکان‌ها، سازمان‌ها و چیزها می‌شود، بسیار گسترده و حرفه‌‎ای‌تر عمل می‌کند.

ChatGPT یک مدل زبان بزرگ است که توسط OpenAI توسعه داده شده است که قادر به مکالمه به زبان طبیعی و تولید متن بر اساس ورودی ارائه شده به آن است. ChatGPT در مدت زمان کوتاهی به سرعت به اوج محبوبیت غیرقابل پیش‌بینی رسیده است.

دایاسرور، تخصصی ترین مرکز فروش و پشتیبانی محصولات HPE و EMC

Untitled