استارتاپ Forward Health، سازنده کرپاد (CarePod)، اولین کلینیک هوش مصنوعی جهان است که ادعا می‌کند که راحت‌ترین و کاربردی‌ترین روش‌های درمانی را درکرپاد تجربه می‎کنید.

کرپاد، کلینیک هوش مصنوعی

بیمارانی که برای اولین‌بار از سرویس‌های درمانی کرپاد استفاده می‌کنند، یک ارزیابی کامل بیومتریک از خودشان دریافت می‌کنند که عملکرد بهتری را در تشخیص و درمان بیماری‌های مختلف به ارمغان می‌آورد. علاوه‌براین، کلینیک هوش مصنوعی کرپاد اطلاعات بیشتری از روش‌های درمانی و وضعیت جسمی‌ بیماران در اختیارشان می‌گذارد.
آدرین عون مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران فوروارد هلث، در یکی از مصاحبه‌هاش از کرپاد به‌عنوان راه‌حلی برای پیشرفت پزشکان یاد کرد: «باید راهی برای پیشرفت شیوه درمانی پزشک‌ها و نجات زندگی‌های بیشتر پیدا کنیم؛ همان‌گونه که مهندسان با توسعه برنامه‌ها و نرم‌افزارها در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارند.»

 دکتر درمان شوید، اولین کلینیک هوش مصنوعی جهان2

با مطب هوش مصنوعی درمان شوید

هنگام استفاده از کرپاد، یک راهنمای صوتی تعبیه شده است که شما را در استفاده از تجهیزات داخل آن راهنمایی می‌کند. در اولین مرحله، با نصب برنامه اختصاصی دستگاه می‌توانید قفل دستگاه را باز کنید و به ویژگی‌های آن دسترسی داشته باشید. زمانی که وارد کرپاد شدید، تجهیزات مختلفی ازجمله مانیتور لمسی کنار صندلی و یک دایره نورانی تعبیه‌شده روی زمین را مشاهده می‌کنید؛ این دایره نورانی جایگاه اسکن بدن شما برای درمان خواهد بود. یک کشوی مخفی هم در داخل یکی از بخش‌های دستگاه وجود دارد که تست‌های پزشکی مختلفی را در صورت نیاز برایتان فراهم می‌کند.

بدون دکتر درمان شوید، اولین کلینیک هوش مصنوعی جهان

نمایشگر کرپاد خدمات متنوعی برای بسیاری از بیماری‌ها ارائه می‌دهد که شامل اسکن کامل بدن، بررسی سلامتی قلب، تست گلو، فشار خون، مدیریت وزن، تست کرونا، آزمایش HIV، تست دیابت و بررسی سلامتی کبد می‌شود. برای مثال، زمانی که تست سلامت قلب را انتخاب می‌کنید، نمایشگر از شما می‌خواهد که حسگر را در مقابل قلبتان قرار داده و پس از انجام آزمایشات، نتیجه را ارائه می‌دهد. چنانچه مشکل جدی‌تر بوده یا نیازمند مراقبت‌های درمانی بیشتری باشید، پزشکان فوروارد هلث در جریان روند درمانی شما و داده‌های مراقبتی‌تان قرار می‌گیرند و در صورت لزوم، نسخه‌‌ یا شیوه درمانی دیگری را برایتان اعمال می‌کنند.

در کرپاد می‌توانید با یک دستگاه بدون سوزن یک‌بارمصرف آزمایش خون انجام دهید، با استفاده کاف بی‌سیم فشار خونتان را چک کنید و با اسکنر آزمایشات مربوط به پوست خود را انجام دهید. همچنین ابزارهای گوناگونی برای تشخیص بیماری‌های ویروسی و باکتریایی تعبیه شده‌اند.

بدون دکتر درمان شوید، اولین کلینیک هوش مصنوعی جهان

تمامی خدمات گفته‌شده به‌اضافه پشتیبانی 24 ساعته طی هفت روز هفته و مکالمه مجازی با پزشکان، هزینه‌ای 99 دلاری در ماه خواهد داشت. اگر اضافه بر این ویژگی‌ها، بیماران خواهان دسترسی به مطب‌های پزشکی فوروارد هلث باشند باید هزینه‌‌ای 149 دلاری پرداخت کنند. در پرداخت این هزینه‌ها، بیماران از پشتیبانی مالی بیمه محرومند؛ زیرا کرپاد در حفظ اطلاعات شخصی کاربرانش سخت‌‎گیر است.

فوروارد هلث به‌دنبال تعبیه کرپاد‌ها در محیط‌های عمومی ازجمله مراکز خرید، باشگاه‌ها و همچنین برج ویلیس شیکاگو است. این شرکت اعلام کرده که می‌خواهد تولیدات کرپاد را به‌ دو برابر میزان فعلی در سال 2024 برساند و عرضه سراسری آن را در سان‌فرانسیسکو، نیویورک، شیکاگو و فیلادلفیا آغاز می‌کند.

دایاسرور، تخصصی ترین مرکز فروش و پشتیبانی محصولات HPE و EMC

Untitled