روزی نیست که به رسانه‌ها سری بزنید و خبری در مورد «ایلان ماسک» (Elon Musk) نشنوید. او همه‌جا حضور دارد. ماسک از یک سو با «اسپیس‌ایکس» (SpaceX) رویای تسخیر فضا را در سر می‌پروراند و از سوی دیگر با «تسلا موتورز» (Tesla Motors) می‌خواهد انقلابی در صنعت خودروسازی راه بیندازد. شرکت تسلا به تازگی اقدام به ساخت گوشی جدید به نام Tesla Pi 5G کرده که همه محدودیت‌های موبایل‌های بازار را برطرف کرده.

گوشی تسلا به نام Tesla Pi 5G

تسلا گفته است این گوشی جدید امکانات و فناوری های به روز شده زیادی خواهد داشت. اساساً این موبایل هوشمند دارای مقررات بالایی خواهد بود. این بدان معنی است که اگر از این گوشی هوشمند استفاده کنید، سیستم شبکه در جنگل ها و کوه ها کار می کند. تنها دلیل این امر این است که این گوشی هوشمند قدرت دریافت شبکه از ماهواره را خواهد داشت.
شرکت تسلا اعلام کرده است که در اسرع وقت این گوشی هوشمند جدید را با نام «Tesla Pi 5G» وارد بازار جهانی موبایل خواهد کرد.

گوشی موبایل جدید تسلا به نام Pi 5g

دوربین Tesla Pi 5G

دوربین Tesla Pi Phone شامل یک سنسور چهارگانه 108 مگاپیکسلی + 50 مگاپیکسلی + 50 مگاپیکسلی + 5 مگاپیکسلی در پشت با قابلیت زوم فضایی 200 برابر است. همچنین این گوشی هوشمند جدید دارای یک لنز سلفی 48 مگاپیکسلی نیز است.

ویژگی‌های کلیدی گوشی Tesla Pi

Star-Link قابلیتی است که به شما این امکان را می دهد که هنگام دانلود چیزی بسیار سریع آن را دانلود کنید. گوشی موبایل تسلا قابلیت دانلود با سرعت بسیار بالا را خواهد داشت. عرضه این دستگاه جدید احتمالا بازار موبایل را منفجر خواهد کرد. قابلیت شگفت انگیز دیگری که باید در مورد آن نگران بود این است که دستگاه قادر خواهد بود هر آنچه مردم فکر می کنند و انتظار دارند انجام دهد.

گوشی تسلا Pi آنلاین حتی در مریخ:

به نقل قول از تسلا علاوه بر اتصال ماهواره ای Star-Link، تسلا مدل پای دارای چهار دوربین، ویژگی شارژ خورشیدی و پوسته ای است که در طرح های بعدی رنگ تغییر می کند. این گوشی هوشمند دارای پنل خورشیدی نیز می باشد. اگر بخواهید می توانید با استفاده از نور خورشید گوشی خود را تنها در ۳۰ دقیقه شارژ کنید. علاوه بر این، با گوشی هوشمند این شرکت در مریخ هم امکان برقراری تماس و دسترسی به اینترنت را خواهید داشت.
کنترل خودرو توسط گوشی تسلا
به گفته شرکت تسلا برای گوشی‌های Tesla Pi یک برنامه تعریف شده است که با آن می‌توانند عملکردهای خودرو را کنترل کنند. برای مثال : باز کردن یا قفل‌کردن ماشین، کنترل پخش رسانه و احضار خودرو

دایاسرور، تخصصی ترین مرکز فروش و پشتیبانی محصولات HPE و EMC

Untitled